Logo Centrum Ogrodnicze Łódź  

Strona główna          O firmie           Pełna oferta           Usługi ogrodnicze           Porady dla ogrodników           Kontakt           Mapka dojazdu 


 

 

Nawozy ogrodnicze
 

Nawożenie jest niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Może ono zmniejszać wrażliwość na szkodniki i choroby grzybowe. Wpływa również na odporność roślin. Prawidłowe nawożenie zależy od wielu czynników m.in: od rodzaju nawozu, rodzaju gleby, od gatunku rośliny oraz od czasu jaki możemy przeznaczyć na ich pielęgnację.

AGMAR
oferuje Państwu szeroką gamę nawozów ogrodniczych tj. nawozy uniwersalne, nawozy do trawników, do roślin iglastych, rododendronów, do roślin doniczkowych, a także nawozy do roślin kwitnących, winorośli, krzewów owocowych, datur, magnolii, hortensji oraz wiele innych. Nawozy są pakowane od 1 kg do 25 kg. Występują one w różnych formach i postaciach. Najczęściej stosowane są granulaty oraz nawozy rozpuszczalne. W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz produktów służących do nawożenia znanych i wiodących marek m.in. Substral, Target, Sumin, Nawomix, Zielony Dom.


Prawa autorskie zastrzeżone agmarogrod.pl © Projekt az-studio.pl strony internetowe łódź